Cambly – İngilizce Öğretmeni For PC Windows and MAC – Free Download

Rate this apps

Cambly – İngilizce Öğretmeni For PC Free Download And Install On Windows 11, 10, mac, the best guide to install the newer edition of “Cambly – İngilizce Öğretmeni” whatever your PC is 32bit or a 64bit. Get Cambly – İngilizce Öğretmeni APK software on Computer, Laptop easily.

Download & ScreenShots:

How To Install Cambly – İngilizce Öğretmeni App on PC Windows 11/10/8/7 and Mac

Download n play Cambly – İngilizce Öğretmeni APK software on your computer by emulating with Memu player or BlueStacks. It is free to run Cambly – İngilizce Öğretmeni software on Windows 11, 10, 8, 7, Laptops, and Apple macOS

  1. Choose the best emulator from below
  2. Most populars are: memuplay.com, bluestacks.com.
  3. Open it to make an Android environment on the PC
  4. Cambly – İngilizce Öğretmeni app downloadable Google Play Store
  5. Just find the install option of Cambly – İngilizce Öğretmeni application

Smart Preview of Cambly – İngilizce Öğretmeni- Features and User Guide

Cambly, bir online İngilizce öğrenme uygulamasıdır. Cambly ile ana dili İngilizce olan eğitmenlere video ile bağlanabilir ve anında görüntülü İngilizce konuşmaya başlayabilirsin. Ücretsiz denemek için indir!

Dil öğrenmeyi yabancı eğitmenlerle yaparak gelişimini hızlandırabilirsin! Başlangıç seviyesinde de olsan ileri seviyede de, dilini geliştirebilirsin.

Sistemimizde 7/24 online eğitmenler bulunur. İngilizce eğitmenleri geniş bir eğitim geçmişine sahiptir. Öğretmenlerin profillerini inceledikten sonra hangisi ile online İngilizce dersi yapmak istediğine kendin karar verebilirsin. İngilizce konuşma, yazma, okuma veya dinleme pratiği yapabilirsin.

Cambly’yi İngilizce dil seviyeni yükseltmek, IELTS ve TOEFL gibi İngilizce sınavlarına çalışmak, İş İngilizceni geliştirmek veya sadece İngilizce konuşma pratiği yapmak için kullanabilirsin.

Derslerin içeriğini sen belirleyebilirsin. Bir derste kelime veya dil bilgisi konuları üzerinde durabileceğin gibi, sadece bir mülakata ya da sınava da hazırlanabilirsin. Derslerin online ve ana dili İngilizce olan öğretmenler ile yapacağından dilediğin zaman derse bağlanabilirsin.

Rezervasyona gerek yok. Ders rezervasyonu yaparak düzenli ilerlemek istersen bu da mümkün. Uygulamayı indirip anında bir hocaya bağlanabilirsin!

Facebook: CamblyT
Twitter: @camblyT
Instagram: @camblyt

Soruların için bize uygulamanın Destek/Support bölümünden ulaşabilirsin.

What’s New on the Latest Edition Of Cambly – İngilizce Öğretmeni

Bug fixes and improvements.

Disclaimer

We are not claiming ownership of this app. Alos, we are not affiliated. Everythings of Cambly – İngilizce Öğretmeni app like SS, logo and trademarks etc are not our property

We are not offering any downloads of Cambly – İngilizce Öğretmeni app. Here is only the guide to install the Cambly – İngilizce Öğretmeni app on PC.

Related Apps

Leave a Reply

Your email address will not be published.

PlayStorehttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.cambly.cambly&hl=trUrl