mSpinacz For PC Windows and MAC – Free Download

Rate this apps

mSpinacz For PC Free Download And Install On Windows 11, 10, mac, the best guide to install the newer edition of “mSpinacz” whatever your PC is 32bit or a 64bit. Get mSpinacz APK software on Computer, Laptop easily.

Download & ScreenShots:

Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

How To Install mSpinacz App on PC Windows 11/10/8/7 and Mac

Download n play mSpinacz APK software on your computer by emulating with Memu player or BlueStacks. It is free to run mSpinacz software on Windows 11, 10, 8, 7, Laptops, and Apple macOS

  1. Choose the best emulator from below
  2. Most populars are: memuplay.com, bluestacks.com.
  3. Open it to make an Android environment on the PC
  4. mSpinacz app downloadable Google Play Store
  5. Just find the install option of mSpinacz application

Smart Preview of mSpinacz- Features and User Guide

Pobierz aplikację mSpinacz i miej zawsze pod ręką aktualne informacje związane z Twoją pracą i firmą.

Aplikacja mobilna opracowana dla firm i ich pracowników, aby ułatwić komunikację oraz wspierać procesy kadrowe i zarządcze w firmie. Teraz cały wachlarz możliwości związanych z działaniem firmy dostępne jest w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem aplikacji mSpinacz. Pracodawca ma pełną kontrolę nad informacjami jakie przekazuje pracownikom. Pracownicy w aplikacji znajdą nie tylko komunikaty firmowe, ale wiele niezbędnych elementów ułatwiających załatwienie spraw pracowniczych. Nowoczesny wygląd, przyjazny i intuicyjny interfejs zachęca do korzystania z aplikacji.

Cechy aplikacji:

Komunikaty Firmowe – możliwość wysyłania komunikatów firmowych przez administratora systemu. Każdy użytkownik otrzymuje powiadomienia o nowym komunikacie w aplikacji.

Dyskusje – możliwość tworzenia przez wszystkich użytkowników dyskusji firmowych. Dyskusje mogą mieć status publicznych bądź też prywatnych. Wyboru statusu oraz uczestników dokonuje tworzący daną dyskusję. Tworząc dyskusje wybiera również ich uczestników.

Zadania – w aplikacją mogą zostać umieszczone zadania do wykonania. Zarówno zlecający zadania jak i otrzymujący zostają powiadomienia z aplikacji o nowym zadaniu. W module zadań jest możliwość wskazania poziomu realizacji.

Baza wiedzy – tu użytkownik znajdzie wszystkie dokumenty jakie funkcjonują w firmie. Na przykład w zakładce Onboarding – będą umieszczone niezbędne dokumenty i instrukcje dla nowo zatrudnionego pracownika. Od Administratora systemu zależy jakie dokumenty zostaną umieszczone w danym module.

Urlopy – tutaj każdy pracownik będzie miał możliwość zgłoszenia swojego urlopu i przesłania go bezpośrednio do przełożonego. W szybki i sprawny sposób pracownik może sprawdzić, czy otrzyma dni wolne a pracodawca/przełożony zaplanować działanie zespołu. Przy każdej modyfikacji – zgłoszeniu zostaje przesłana informacja z aplikacji o otrzymaniu nowej wiadomości związanej z urlopem.

Ankiety – aplikacja umożliwia przeprowadzanie ankiet wśród pracowników. W systemie znajdują się już gotowe ankiety do wykorzystania oraz możliwość tworzenia nowych. Ankiety są całkowicie anonimowe i zabezpieczone kodami szyfrującymi tak aby użytkownik pozostał nieznany. Dzięki mSpinaczowi Ankiety mogą być wypełniane i przesyłane, kiedy i skąd pracownik chce. System w jaki jest zaopatrzona nasza aplikacja umożliwia przygotowanie raportów i podsumowania przeprowadzonych ankiet. Ankieter po zakończeniu procesu ankietowania pracowników może przygotować wielopoziomowy raport analizujący część lub całość ankiet. Moduł Ankiet jest bardzo przejrzysty i intuicyjny. Użytkownik w łatwy sposób przygotuje ankietę i zaplanuje jej wysyłkę do pracowników.

Dzięki aplikacji mSpinacz pracownicy mają pod ręką wszystkie informacje i aktualności związane z firmą. Dyskusje ułatwią komunikację z przełożonymi i współpracownikami. Powiadomienia PUSH pozwolą każdemu być na bieżąco z każdym tematem związanym z pracą i firmą.

Zaczynaj każdy dzień z naszym łatwym w obsłudze i przyjaznym dla użytkownika systemem. Po prostu usiądź, zainstaluj aplikację i pozwól, aby zajęła się Twoimi sprawami służbowymi. Ty i Twoi pracownicy będziecie zaangażowani i na bieżąco ze sprawami Firmy. Dzięki automatyzacji części procesów kadrowych i pracowniczych zaoszczędzisz czas swój i pracowników.

mSpinacz – Połączy zespół, uatrakcyjni komunikację, będzie wsparciem przy ograniczeniu kontaktów interpersonalnych. Zadba o kulturę cyfrową Twojego miejsca pracy. Zaangażuje pracowników i przyspieszy procesy. Bez względu na to czy pracownicy są obecni w pracy czy pracują zdalnie będą mieli dostarczone informacje szybko i skutecznie na ich telefon. Automatyzacja procesów ułatwi pracownikom dostęp do danych urlopowych czy panelu ze zleconymi zadaniami. Dla firm, które działają w kilku lokalizacjach aplikacja da możliwość uzyskania dostępu do wszystkich pracowników w łatwy i szybki sposób.

What’s New on the Latest Edition Of mSpinacz

Publiczna wersja

Disclaimer

We are not claiming ownership of this app. Alos, we are not affiliated. Everythings of mSpinacz app like SS, logo and trademarks etc are not our property

We are not offering any downloads of mSpinacz app. Here is only the guide to install the mSpinacz app on PC.

Related Apps

Leave a Reply

Your email address will not be published.

PlayStorehttps://play.google.com/store/apps/details?id=pl.innovateapp.penmini.employeeUrl