NaegeleTR For PC Windows and MAC – Free Download

Rate this apps

NaegeleTR For PC Free Download And Install On Windows 11, 10, mac, the best guide to install the newer edition of “NaegeleTR” whatever your PC is 32bit or a 64bit. Get NaegeleTR APK software on Computer, Laptop easily.

Download & ScreenShots:

Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

How To Install NaegeleTR App on PC Windows 11/10/8/7 and Mac

Download n play NaegeleTR APK software on your computer by emulating with Memu player or BlueStacks. It is free to run NaegeleTR software on Windows 11, 10, 8, 7, Laptops, and Apple macOS

  1. Choose the best emulator from below
  2. Most populars are: memuplay.com, bluestacks.com.
  3. Open it to make an Android environment on the PC
  4. NaegeleTR app downloadable Google Play Store
  5. Just find the install option of NaegeleTR application

Smart Preview of NaegeleTR- Features and User Guide

NaegeleTR, Naegele uygulamasının Türkçe sürümüdür. NaegeleLITE ise uygulamanın sadece SAT modülünü içeren çok dil seçenekli bir versiyonudur. Google Playstore’da uygulamanın nasıl kullanılacağını gösteren bir video bulunmaktadır. Gebelik tekerinin yerini alması için geliştirilmiştir. Sağlık çalışanları için geliştirilmiş tıbbi bir uygulamadır, fakat çok basit bir arayüzü vardır, isteyen herkes tarafından kullanılabilir. NaegeleTR ile güncel gebelik haftası ve tahmini doğum tarihi hesaplanmaktadır. Bunun yanında diğer bazı gebelik haftaları da hesaplanmaktadır, bu sayede gebelik sürecindeki tetkik, ultrason, muayene ve rapor haftaları da belirlenebilmekte, basit bir kılavuz oluşturulabilmektedir. NaegeleTR uygulamasının üç ekranı bulunmaktadır, ekranı kaydırarak geçişler yapılmaktadır.

1) Ana ekran: Hesaplamalar son adet tarhine göre yapılmatadır. Tahmini doğum tarihi ve güncel gebelik haftasının hesaplanması yanında gebelik takipleri için diğer bazı haftalarda hesaplanmaktadır.
2) İkinci ekran: Üç ek modül daha bulunmaktadır. CRL (Crown-rump length) mm, ultrason ölçümleri hafta/gün, embriyo transfer tarihine göre hesaplamalar yapılabilmektedir.
3) Üçüncü ekran: ana ekranda hangi haftaların hesaplanacağını belirleyip kaydedebilirsiniz.

Uyuglama internetsiz çalışmaktadır. Ekranın alt kısmında banner tarzı reklamlar bulunmaktadır. Gebelik haftasının hesaplanması için yıl seçimi gerekli değildir. Ana ekrandaki info düğmesi gebelik haftasının belirlenmesinde nasıl bir yol izlenmesi konusunda kısa bilgi vermektedir. Tüm hesaplanan sonuçlar üzerine dokunulduğunda formatlanmamış text şeklinde panoya kopyalanmaktadır.

What’s New on the Latest Edition Of NaegeleTR

Kayan ekranlar eklendi
Toast mesajları eklendi
Ekran paylaşımı eklendi
Tarih seçme iyileştirmeleri
Geri düğmesi iyileştirmeleri
Kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri

Disclaimer

We are not claiming ownership of this app. Alos, we are not affiliated. Everythings of NaegeleTR app like SS, logo and trademarks etc are not our property

We are not offering any downloads of NaegeleTR app. Here is only the guide to install the NaegeleTR app on PC.

Related Apps

Leave a Reply

Your email address will not be published.

PlayStorehttps://play.google.com/store/apps/details?id=basaranklinik.com.nageletrdroidUrl