PlatinMarket – Demo For PC Windows and MAC – Free Download

Rate this apps

PlatinMarket – Demo For PC Free Download And Install On Windows 11, 10, mac, the best guide to install the newer edition of “PlatinMarket – Demo” whatever your PC is 32bit or a 64bit. Get PlatinMarket – Demo APK software on Computer, Laptop easily.

Download & ScreenShots:

Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

How To Install PlatinMarket – Demo App on PC Windows 11/10/8/7 and Mac

Download n play PlatinMarket – Demo APK software on your computer by emulating with Memu player or BlueStacks. It is free to run PlatinMarket – Demo software on Windows 11, 10, 8, 7, Laptops, and Apple macOS

  1. Choose the best emulator from below
  2. Most populars are: memuplay.com, bluestacks.com.
  3. Open it to make an Android environment on the PC
  4. PlatinMarket – Demo app downloadable Google Play Store
  5. Just find the install option of PlatinMarket – Demo application

Smart Preview of PlatinMarket – Demo- Features and User Guide

Önemli bilgidir. Lütfen okuyunuz.
Not: Bu site PlatinMarket e-ticaret yazılımının tanıtımı amacı ile demo olarak açılmıştır.

Şirketimiz 2004 yılında kurumsallaşmasını tamamlamıştır. 2005 yılında ise Türkiye’deki E-ticaret potansiyelini görerek PlatinMarket markasıyla ilk sürümünü yayınlamıştır. PlatinMarket ’in sektöre girdiği yıllarda E-ticaret KOBİ’ler için ciddi maliyetler gerektiriyordu.

İşbu sebepten dolayı ana misyonumuzu da ilk etapta uygun maliyetle gelişmiş bir E-ticaret alt yapısı sağlama olarak belirledik. PlatinMarket‘in misyonu; Uygun ücret ve gelişmiş paketlerle kullanıcılarının E-ticaret’e kolay bir şekilde adapte olmasını sağlamaktır.

Sektördeki 8 yıllık tecrübesi ile de kullanıcılarına bu yolda önderlik etmektir. E-ticaret’i bilişim kaynaklı iş modelinden çıkartarak, kullanıcıları teknik konularla performans kaybetmesini engellemektir. PlatinMarket altyapısı, teknik altyapı ile boğulmadan KOBİ’leri bulundukları sektörde sadece satışa odaklanmalarını sağlamaktır.

PlatinMarket ‘in vizyonu ise; Şu anda geldiğimiz noktada, Türkiye genelinde yüzlerce kullanıcıya profesyonel E-ticaret altyapı hizmeti ve danışmanlığı sağlamaktadır.

Bu çerçevede 2011 yılı içerisinde PlatinMarket altyapısı kullanılarak yapılan e-ticaret hacmi 20 Milyon TL’ye ulaşmıştır. BKM (Bankalar Arası Kart Merkezi) verilerine göre 2011 yılında 22 Milyar TL’lik E-ticaret hacmi gerçekleşmiştir. 2012 yılı içerisinde öngörülen %57’lik artıştan siz de yerinizi almak isterseniz, bir telefon kadar yakınız.

What’s New on the Latest Edition Of PlatinMarket – Demo

Disclaimer

We are not claiming ownership of this app. Alos, we are not affiliated. Everythings of PlatinMarket – Demo app like SS, logo and trademarks etc are not our property

We are not offering any downloads of PlatinMarket – Demo app. Here is only the guide to install the PlatinMarket – Demo app on PC.

Related Apps

Leave a Reply

Your email address will not be published.

PlayStorehttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.platinmarket.webview.demo_platinmarket.comUrl